Děti zdarma

matka s dítětem u moře

Kvůli velké konkurenci, která je mezi mnoha a mnoha ubytovacími zařízeními v různých zemích se často majitelé či manažeři hotelů, penzionů a apartmánů snaží přilákat nové turisty různými výhodnými nabídkami.

Nejčastějšími atraktivními nabídkami jsou hesla typu ” dovolená děti zdarma “, nebo také ” dovolená u moře levně “.

Často s těmito pro cestovatele lákavými nabídkami přicházejí lepší hotely.

Ve velkém procentu případů těchto nabídek, kdy podle sloganu můžete mít dítě s sebou zdarma ubytované však nabízejí jen lepší hotely. Často také tato nabídka platí pouze pro děti do věku 3 let.

Dítě zdarma jen pokud je velmi malé, většinou do stáří 3 let je v hotelech, penzionech a apartmánech často možné ubytovat jen tehdy, pokud je naplněna maximální kapacita. Například v apartmánu pro 2 osoby může být dítě zdarma jen pokud jsou v apartmánu ubytované kromě dítěte další dvě 2 osoby.

Dítě zdarma je také v naprosté většině případů ubytování bez nároku na vlastní lůžko či přistýlku a dokonce bez nároku na stravu. Výjimku tvoří ubytovací zařízení, které uvádějí vlastní podmínky.

Některá ubytovací zařízení jsou k věku dětí schovívavější a tak můžete získat ubytování pro vaše děti zdarma i když jsou starší. Většinou mluvíme o hranici okolo 8 let.

Pro šetrný rodinný rozpočet na dovolenou můžou nabídky typu “dovolená děti zdarma” být velmi zajímavým řešením jak ušetřit a přitom si užít dovolenou snů.

Stává se, že některé hotely nabízejí dokonce ubytování pro děti zdarma až do 12 let. Některé hotely toho ubytování nabízejí dokonce včetně přistýlky a dokonce i stravou. Je ale nutné říci, že se jedná o hotely lepší parametrů a že obecně hotely jako takové patří k těm dražším způsobům ubytování na dovolené než jsou třeba apartmány nebo penziony.

Sledujte proto různé akční nabídky a snadno se vám může stát, že narazíte na výhodné ubytování v hotelu dokonce se snídaní, polopenzí či all inclusive a celá dovolená i s dětmi vyjde cenově nastejno jako mnohé nabídky ubytování v apartmánech a to bez jakékoliv bez stravy a výhod pro děti.

Shrnutí
Děti zdarma
Název článku
Děti zdarma
Popis
Mnoho zájezdů nabízí děti zdarma a sice, že si s sebou na dovolenou můžete vzít děti bez jakéhokoliv příplatku. To se samozřejmě vyplatí, jen číst podmínky.
Autor
Vydavatel
Extradovolena.eu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*