Levně

dovolená levně u moře lehátka pod slunečníkem

Vybrali jste si destinaci pro dovolenou ale přemýšlíte jak ušetřit, aby vás dovolená vyšla levně? Možností je tu spousta – jednou z nich je vybrat si z last minute zájezdů. Druhou možností je po delší dobu sledovat aktuální ceny zájezdů přičemž po čase narazíte na nějakou výhodnou nabídku, pořádnou slevu či akci.

Při plánování jak na dovolené ušetřit je i důležité vybrat takovou dovolenou, kde ubytování dětí, které berete s sebou budete mít zdarma. Mnoho ubytovacích zařízení nabízí tuto možnost i včetně snídaně a jako samozřejmost bere přistýlku. O tom si přečtěte více v sekci Děti zdarma na našich stránkách.

Další důležitým bodem, kde se dá nemálo ušetřit je samotná cesta do vámi vybrané destinace. I tady je možností několik – letecky, cesta autobusem, či vlastním autem nebo přívěsem. Dovolená u moře 2013 levně upozorňuje na to, že letět letadlem ale bývá často nejdražší možností. Musíte zde počítat s letištními poplatky, kam spadají třeba i zpoplatněná zavazadla nebo obyčejný servis před odletem jako je odbavení, prohlídka apod. či samotný servis v letadle jako je podání vody nebo deky, když je vám chladno. Často se tedy stává, že lidé co chtějí za samotné cestování ušetřit co nejvíce, volí vlastní dopravu. Záleží ale samozřejmě také na vybrané destinaci, čím dál leží od nás, nebo ji dělí od pevniny moře či snad oceán, tím nesmyslnější je tato volba. Ať kvůli pohodlí, nutnému detailnímu plánování předem, tak i kvůli konečnému prodražení.

Ušetřit na naplánované dovolené také ještě můžete vhodným výběrem období, kdy na ní vyrazíte. Dovolená u moře levně doporučuje cestování mimo hlavní sezónu, kdy jezdí nejvíce turistů. V tuto dobu jsou ceny nejvyšší. Pojedete- li na dovolenou v období mezi květnem do června nebo od konce srpna do října, získáte nejlepší, pro vás výhodné podmínky pro skvělou a přitom ne drahou dovolenou. Navíc se nesetkáte s přeplněnými plážemi. Také ne tolik horké počasí vám příjde vhod, je možné i podniknout více aktivit po celý den, ne jen zrána či večer kdy není tak horko.

Shrnutí
Levně
Název článku
Levně
Popis
Mnoho lidí hledá možnost, jak levně strávit dovolenou, pokud dobře hledají a chytí výhodnou nabídku, mohou se levně dostat i na nejkrásnější místa světa.
Autor
Vydavatel
Extradovolena.eu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*